Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Konkurs plastyczny "Z Kurierem Tczewskim w nowy rok"

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym - nie tylko dla harcerzy! Wszystko co trzeba zrobić, to stworzyć dowolną "płaską" techniką plastyczną pracę zawierającą elementy harcerskie, "Kuriera Tczewskiego" oraz drukarnię GTC Group - w dowolnej kombinacji. Skany prac lub pliki graficzne prosimy przysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15.10.2017 do godz. 18.00. Na zwycięzców czekają nagrody! Poniżej pełen regulamin konkursu.

 

Regulamin konkursu

 

Znajdź nas na Facebooku