Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Nowa komenda Hufca Tczew

Minął miesiąc od XVIII Zjazdu Zwykłego hufca, gdzie wybrano nową komendę oraz wręczono odznaczenia jak też nagrody.

Przez najbliższe lata 2019-2023 nasz hufiec będzie działał w następującym składzie:

 

- phm. Kamila Kubista - Komendant hufca

- phm. Klaudia Kraska-Kubicka - Zastępca komendanta

- hm. Grzegorz Oszmana - Zastępca komendanta ds. organizacyjnych

- hm. Renata Zapart-Kornas - Skarbnik

- phm. Martyna Orłowska - członek KH ds. programu

- pwd. Julia Rozumek - członek KH ds. pracy z kadrą

 

 

Przedstawiamy także skład nowej komisji rewizyjnej hufca:

- phm. Krzysztof Wiśniewski - Przewodniczący KR

- pwd. Joanna Musiał

- pwd. Janusz Jaroński

 

Ten sam weekend przyniósł nam również sporo sukcesów. Trzech instruktorów naszego hufca otrzymało Harcerskie Odznaczenie Honorowe - Brązowy Krzyż „Za Zasługi dla ZHP”. Takie oznaczenie powędrowało do:

- hm. Grzegorz Oszmana

- hm. Karolina Kornas

- phm. Kamila Kubista

„Brązowy Krzyż „Za Zasługi dla ZHP” nadaje się instruktorom ZHP w stopniu co najmniej podharcmistrza, którzy są naturalnymi liderami swoich środowisk, kształtującymi, niezależnie od pełnionej funkcji, poszanowanie dla wartości płynących z Prawa Harcerskiego, będącymi wzorcami do naśladowania dla innych.” ~ Uchwała nr 55/XXXVIII Rady Naczelnej ZHP z dnia 5 marca 2017 r. w sprawie wyróżnień i nagród w ZHP

Znajdź nas na Facebooku