Dzień Dziecka z Harcerzami w Parku Miejskim

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzinami na Dzień Dziecka organizowany przez Tczewskich Harcerzy, który odbędzie się 31 maja w Parku Miejskim (za Amfiteatrem).

PLAKAT - Dzień Dziecka

Na wszystkie maluchy, te duże i te małe, czeka wiele atrakcji. Już o godzinie 13:00 wystartują gry i zabawy przygotowane przez tczewskich harcerzy. Dzieci będą mogły rywalizować między sobą w konkurencjach sportowych i artystycznych, wykonywać różne zadania i zbierać punkty podczas biegu harcerskiego. Będzie to idealna okazja, aby zasmakować trochę przygody oraz sprawdzić się w wielu dziedzinach, świetnie się przy tym bawiąc. Po skończonej zabawie każde dziecko otrzyma upominek i coś słodkiego.

Będzie też możliwość skosztowania z ciepłego posiłku, jakim będzie grochówka w godzinach obiadowych.

Cała impreza zaplanowana jest do około godziny 17:00.

W poprzednich latach Harcerski Dzień Dziecka cieszył się dużym zainteresowaniem. Liczymy, więc, że i w tym roku pojawi się mnóstwo dzieci chcących spędzić ten wyjątkowy dzień z nami.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy w harcerskim gronie!